Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Pogorzeli

Ruszyły już zapisy do tegorocznej II edycji gry miejskiej! "Tropem tajemnic"! Zgłoszenia przyjmujemy do końca kwietnia. Ilość miejsc ograniczona - kto pierwszy, ten lepszy. W tym roku uczestnicy zobowiązani będą do pojawienia się na linii startu w przebraniu. Ubiór powinien nawiązywać do mody lat 30. i 40. XX wieku. Za element przebrania będą również uważane elementy nawiązujące do tamtego czasu. Drużyna, która najlepiej się wystylizuje otrzyma bonusowe punkty!

 

Uwaga!!! W tym roku zabawa z uczestnikami rozpocznie się już na miesiąc przed premierą gry! Od maja przez następne 4 tygodnie na naszej stronie internetowej, w zakładce "Gra miejska", pojawi się opowieść w 4 częściach. Będzie to dotąd nikomu nieznana historia skrzętnie ukrywanej największej tajemnicy naszego miasta. Wydobyta w końcu na wierzch pozwoli Wam rozwiązać kilka zagadek na trasie gry, a przede wszystkim umożliwi Wam, w opraciu o alchemiczną recepturę, przeprowadzenie niezwykłego eksperymentu. Bądźcie jednak czujni. Po upływie następnego tygodnia każda poprzednia część opowieści będzie znikać, więc lepiej ją zapamiętać bądź wydrukować i mieć ją przy sobie podczas gry!

Wyruszcie z Biblioteką w trasę i wspólnie odkryjmy tajemnicę Pogorzeli!

 

 

AKTUALNOŚCI:

Tropem Tajemnic. Odsłona czwarta

Utworzono dnia 25.05.2022

Stało się!!! Przed Wami ostatnia część fabuły, co oznacza, że już za chwilę spotkamy się na rynku w Pogorzeli i wejdziemy wszyscy do gry. Powodzenia!

czytaj dalej na temat: Tropem Tajemnic. Odsłona czwarta

Tropem Tajemnic. Odsłona trzecia

Utworzono dnia 18.05.2022
Uwaga!!! To już przed ostatnia odsłona fabuły tegorocznej gry. Przyjemnej lektury!
czytaj dalej na temat: Tropem Tajemnic. Odsłona trzecia

Tropem Tajemnic. Odsłona druga

Utworzono dnia 11.05.2022
Kolejny tydzień, kolejny odcinek! Pora na dalszy ciąg przygód.
czytaj dalej na temat: Tropem Tajemnic. Odsłona druga

Tropem Tajemnic. Odsłona Pierwsza

Utworzono dnia 04.05.2022

Pora rozpocząć naszą grę! Drodzy uczestnicy, przed Wami otwiera się zupełnie nowy świat, w którym prawda miesza się z fikcją. W zamieszczonym załączniku znajduję się pierwsza część fabuły gry. Zapoznajcie się z nią. W każdym kolejnym tygodniu maja (co środę), na...

czytaj dalej na temat: Tropem Tajemnic. Odsłona Pierwsza

ZAŁĄCZNIKI:

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Styczeń 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Nasza Biblioteka

Biblioteka Narodowa

NPRCz

Instytut Książki

MKiDz