Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Pogorzeli

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art.13 ust.1 i ust.2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r., informujemy, iż:

  1. Administratorem Pana/i danych osobowych (lub niepełnoletnich podopiecznych) jest Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Pogorzeli, z siedzibą  w Pogorzeli           (63-860),  pl. Powstańców Wlkp. 1.                 
  2. Inspektorem ochrony danych osobowych  w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Pogorzeli jest Magdalena Boczar-Zaremba, e-mail:iod@pogorzela.pl
  3. Pana/i dane osobowe (lub niepełnoletnich podopiecznych) przetwarzane będą w celu świadczenia usług bibliotecznych, na podstawie ustawy o bibliotekach z 27 czerwca 1997r. (Dz.U. z 2018r. poz.574) oraz ustawy z 24 czerwca 1995r. o statystyce publicznej (Dz.U. z 2016r. poz.1065).
  4. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego i nie będą powierzane innym podmiotom ani przekazywane osobom trzecim.
  5. Posiada Pan/i prawo dostępu do treści swoich danych osobowych (lub niepełnoletnich podopiecznych)  oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Ma Pan/i prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzna Pan/i, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pana/i  (lub niepełnoletnich podopiecznych) narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.
  7. Podanie przez Pana/i danych osobowych (lub niepełnoletnich podopiecznych)  jest warunkiem ustawowym. Brak zgody uniemożliwi korzystanie z usług Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Pogorzeli.  8.Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres wymagany przepisami prawa, a szczególnie przepisami określającymi zasady postępowania z dokumentacją oraz przechowywania dokumentów nie krócej niż okres wskazany w przepisach o archiwizacji.                                                                                                                                                                                                    

        

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Styczeń 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Nasza Biblioteka

Biblioteka Narodowa

NPRCz

Instytut Książki

MKiDz